12,50€ per meter
| Gray winter wool |
| Composition | 100% Wool |
| Availability | Worn out |
| Weight | 310.0 gr/mt |
| Height | 152 cm |
| Tissue | Winter wool |
| Collection | Stock |
| Color | Gray |
| Fantasia | Check |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
12,50€ per meter
| Gray summer wool |
| Composition | 99%wv 1%ea |
| Availability | Worn out |
| Weight | 230.0 gr/mt |
| Height | 160 cm |
| Tissue | Summer Wool |
| Collection | Stock |
| Color | Gray |
| Fantasia | Check |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
12,50€ per meter
| Gray-white summer wool |
| Composition | 100% Wool |
| Availability | Worn out |
| Weight | 270.0 gr/mt |
| Height | 158 cm |
| Tissue | Summer Wool |
| Collection | Stock |
| Color | Grey-white |
| Fantasia | Wales |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |