5,50€ per meter
| Khaki shirts |
| Composition | 100% Cotton |
| Availability | Worn out |
| Weight | 160.0 gr/mt |
| Height | 152 cm |
| Tissue | Shirts |
| Collection | Stock |
| Color | Khaki |
| Fantasia | Printed |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
35,00€ per meter
| Black winter wool |
| 82% Wool 15% Angora 2% Polyester 1% Elastan |
| Availability | Worn out |
| Weight | 640.0 gr/mt |
| Height | 145 cm |
| Tissue | Winter wool |
| Collection | Stock |
| Color | Nero |
| Fantasia | Double |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
25,00€ per meter
| Black winter wool |
| Composition | 100% Wool |
| Availability | Worn out |
| Weight | 750.0 gr/mt |
| Height | 155 cm |
| Tissue | Winter wool |
| Collection | Stock |
| Color | Nero |
| Fantasia | Loop' |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |