5,50€ per meter
| Blue shirt |
| Composition | 100% Co |
| Availability | Worn out |
| Weight | 140.0 gr/mt |
| Height | 150 cm |
| Tissue | Shirts |
| Collection | Stock |
| Color | Blue |
| Fantasia | Check |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
12,50€ per meter
| Gray summer wool |
| Composition | 99%wv 1%ea |
| Availability | Worn out |
| Weight | 230.0 gr/mt |
| Height | 160 cm |
| Tissue | Summer Wool |
| Collection | Stock |
| Color | Gray |
| Fantasia | Check |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
12,50€ per meter
| Lana Four Seasons Blu |
| Composition | 73%wv 25%pl 2%ea |
| Availability | Worn out |
| Weight | 260.0 gr/mt |
| Height | 158 cm |
| Tissue | Lana Four Seasons |
| Collection | Stock |
| Color | Blue |
| Fantasia | Seersucker |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |