5,50€ per meter
| Khaki shirts |
| Composition | 100% Cotton |
| Availability | Worn out |
| Weight | 160.0 gr/mt |
| Height | 152 cm |
| Tissue | Shirts |
| Collection | Stock |
| Color | Khaki |
| Fantasia | Printed |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
12,50€ per meter
| Lana Four Seasons Bianco |
| Composition | 100%wv |
| Availability | 5.3 mt |
| Weight | 290.0 gr/mt |
| Height | 142 cm |
| Tissue | Lana Four Seasons |
| Collection | Stock |
| Color | Bianco |
| Fantasia | Micro Design |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
12,50€ per meter
| Gray-white summer wool |
| Composition | 100% Wool |
| Availability | Worn out |
| Weight | 270.0 gr/mt |
| Height | 158 cm |
| Tissue | Summer Wool |
| Collection | Stock |
| Color | Grey-white |
| Fantasia | Wales |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |