5,50€ per meter
| Khaki shirts |
| Composition | 100% Cotton |
| Availability | Worn out |
| Weight | 160.0 gr/mt |
| Height | 152 cm |
| Tissue | Shirts |
| Collection | Stock |
| Color | Khaki |
| Fantasia | Printed |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
5,50€ per meter
| Blue shirt |
| Composition | 100% Co |
| Availability | Worn out |
| Weight | 140.0 gr/mt |
| Height | 150 cm |
| Tissue | Shirts |
| Collection | Stock |
| Color | Blue |
| Fantasia | Check |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
12,50€ per meter
| Blue summer wool |
| Composition | 75%wv 25%pl |
| Availability | Worn out |
| Weight | 210.0 gr/mt |
| Height | 152 cm |
| Tissue | Summer Wool |
| Collection | Stock |
| Color | Sky blue |
| Fantasia | Seersucker |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |