5,50€ per meter
| White shirt |
| Composition | 100% Cotton |
| Availability | Worn out |
| Weight | 160.0 gr/mt |
| Height | 150 cm |
| Tissue | Shirts |
| Collection | Stock |
| Color | Bianco |
| Fantasia | Printed |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
30,00€ per meter
| Gray winter wool |
| Composition | 90% Wool 10% Cashmere |
| Availability | Worn out |
| Weight | 750.0 gr/mt |
| Height | 154 cm |
| Tissue | Winter wool |
| Collection | Stock |
| Color | Gray |
| Fantasia | Double |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |
25,00€ per meter
| Black winter wool |
| Composition | 100% Wool |
| Availability | Worn out |
| Weight | 750.0 gr/mt |
| Height | 155 cm |
| Tissue | Winter wool |
| Collection | Stock |
| Color | Nero |
| Fantasia | Loop' |
* cutting is carried out from 10 meters upwards
| |
| |